Certyfikaty od firmy Google potwierdzają umiejętności związane z prowadzeniem i obsługą kampanii w Google AdWords oraz obsługą narzędzia Google Analytics, pozwalającego na profesjonalną analizę SEM/SEO. Mamy je wszystkie!

 

Certyfikat Google Analytics


Google Analytics to autorskie narzędzie Google, które jest podstawowym narzędziem pracy każdego marketera. Aplikacja pozwala na prowadzenie statystyk oraz analizę wyznaczonych celów w marketingu internetowym. Użycie narzędzia Google Analytics jest niezbędne podczas prowadzenia i mierzenia wyników kampanii internetowej.

Mierzenie skuteczności kampanii internetowych i ich raportowanie jest bardzo ważną funkcją podczas ich prowadzenia i optymalizacji. W przypadku kampanii w Google AdWords poza wbudowanymi statystykami do analizy w narzędzie AdWords, w głównej mierze używamy narzędzia Google Analytics w połączeniu z Google AdWords. Obie usługi ściśle połączone ze sobą, pozwalają na bardzo gruntowną analizę i szerokie możliwości raportowania skuteczności naszej kampanii.

 

Certyfikat AdWords z reklamy w sieci wyszukiwania


Kampania Google AdWords nakierowana na reklamę w sieci wyszukiwania, to podstawa od której zaczyna się współpraca z każdym naszym klientem. Jeśli chcesz za pomocą Google AdWords szybko sprzedawać swoje usługi lub produkty, to powinieneś zainteresować się tym rodzajem reklamy w wyszukiwarce Google.

 

Certyfikat AdWords z reklamy w sieci reklamowej


Ten rodzaj kampanii w Google AdWords ma przede wszystkim cel wizerunkowy i celem tej kampanii jest głównie promowanie marki i tym samym budowa świadomości marki w oczach klientów.

 

Certyfikat AdWords z reklamy wideo


Kampania reklamowa Google AdWords w serwisie YouTube, to najlepsza metoda na przedstawienie firmy nowym klientom, gdyż kampania wideo ma na celu budowanie świadomości marki w oczach klientów, którzy jeszcze nie znają Twojej firmy. Wykorzystaj tę formę reklamy w celu zbudowania lepszej rozpoznawalności własnej marki.

 

Certyfikat AdWords z reklamy w Zakupach Google


Posiadasz firmę handlową, która sprzedaje produkty przez internet? Kampania w Google Merchant Center, to idealny sposób na reklamę Twoich produktów i zachęcenie klientów do ich zakupu. Ten rodzaj kampanii w wyszukiwarce Google przeznaczony jest dla właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów w internecie.

 

Certyfikat AdWords z reklamy mobilnej


Kampania w Google AdWords, która pozwala na wyświetlanie reklamy na mobilnych wersjach stron internetowych i w aplikacjach na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony komórkowe czy tablety. Ten rodzaj kampanii nadaje się idealnie do wyświetlenia numeru telefonu do firmy w czasie, gdy ktoś w przeglądarce internetowej w telefonie szuka numeru kontaktowego do firmy takiej jak Twoja (np. w celu zamówienia taxi).

 

Certyfikat za egzamin ze sprzedaży rozwiązań cyfrowych


Certyfikat ten potwierdza nasze umiejętności w tematyce doradztwa i konsultacji związanych z doborem najlepszej formy reklamy internetowej, jako integralnej części marketingu każdej współczesnej firmy.

 

Certyfikat Tworzenie stron mobilnych


Reklama w wyszukiwarce Google obecnie, to nie tylko kampania prowadzona dla stron i sklepów internetowych. Kampanię reklamową w systemie Google AdWords możemy prowadzić również dla mobilnych wersji stron i sklepów internetowych, które prezentują swoje produkty i usługi użytkownikom telefonów komórkowych i tabletów.

 

 

Powyższe certyfikaty potwierdzają nasze umiejętności w prowadzeniu kampanii reklamowych dla naszych klientów. Zostań jednym z nich i zleć nam kampanię w Google AdWords.