SEO Fridays Podcast – SEO dla świeżaków – #34 odcinek podcastu SEO

SEO Fridays Podcast – SEO dla świeżaków – #34 odcinek podcastu SEO

SEO Fridays Podcast - SEO dla świeżaków - #34 odcinek podcastu SEO

Na zaproszenie Dawida Medwediuka miałem okazję wystąpić w 34 odcinku SEO Fridays Podcast – jednym z najpopularniejszych podcastów w branży o SEO w Polsce. Podczas nagrania omówiliśmy wiele sposobów na naukę pozycjonowania, dlatego ten odcinek kierujemy bezpośrednio do osób, które znajdują się dopiero na początku drogi swojej nauki i poszukują ciekawych źródeł, z których będą mogli czerpać wiedzę na temat prowadzenia kampanii SEO.

SEO Fridays Podcast to podcast, którego autorem jest Dawid Medwediuk i w którym eksperci w dziedzinie SEO dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego przygotowałem listę źródeł, którymi podzieliłem się ze słuchaczami podcastu w trakcie wspólnej rozmowy z Dawidem.

Nauka pozycjonowania to niezwykle ważny element w branży e-commerce. W podcaście SEO Fridays Podcast razem z Dawidem Medwediukiem mieliśmy okazję porozmawiać o różnych sposobach zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania stron i sklepów internetowych, które warto wykorzystać na początku drogi nauki SEO.

W trakcie nagrania rozmawialiśmy na temat najważniejszych trendów w dziedzinie optymalizacji stron internetowych i omówiliśmy wiele przykładów, które mogą okazać się cenne dla słuchaczy. Podczas rozmowy omówiliśmy takie sposoby nauki pozycjonowania, jak np. książki SEO, kursy SEO, szkolenia i warsztaty SEO, a także podcasty SEO i kanały o SEO na YouTube, które mogą pomóc w poznaniu tajników optymalizacji stron internetowych.

Cieszę się, że miałem okazję wziąć udział w jednym z odcinków SEO Fridays Podcast, w którym wspólnie z jego gospodarzem mogłem poruszyć wiele tematów związanych z nauką SEO. Mam nadzieję, że moje przemyślenia przyczynią się do poszerzenia wiedzy słuchaczy i zostaną wykorzystane w trakcie nauki pozycjonowania.

Dawidowi dziękuję za zaproszenie wzięcia udziału podcaście, a słuchaczom życzę miłego słuchania i owocnej nauki!

Spis treści:

Podcast

Listen to „#034: SEO dla świeżaków – Paweł Cengiel” on Spreaker.

Oficjalna strona podcastu: https://dawidmed.com/blog/seo-fridays-podcast-034-seo-dla-swiezakow/

Linki do podcastu

Jeśli chcesz posłuchać SEO Fridays Podcast w swojej ulubionej platformie, wykorzystaj do tego poniższe linki:

 

Poszukujesz agencji SEO w celu wypozycjonowania swojego serwisu? Skontaktujmy się!

Podziel się treścią:
Kategoria:

Wpisy, które mogą Cię również zainteresować: